Barak Gıda

 
Talep göndermek için tıklayınız
TALEP GÖNDER

hakkımızda

Barak Gıda firması; yılların getirdiği birikim sonucu 2019 yılında gıda sektöründe şirketleşerek 'güneşin lezzetleri pişirdiği topraklar olan Gaziantep'te alanında uzman olan güçlü bir ekiple kurulmuştur.

Firmamız, dünyadaki gıda pazarında önemli yere sahip olan Gaziantep başta olmak üzere bölgedeki illerde geleneksel olarak yetiştirilip işlenen ürünleri, yenilikçi anlayışla birleştirerek dijital alanda yurt içi ve yurt dışı pazarlara perakende, ev içi ve dışı tüketim ve endüstriyel alanlara Barak Gıda markası ile ulaştırmaktadır. 

Barak Gıda firması kuruluşundan bu yana; yerel işbirlikçileriyle büyük özveri ilen hazırlandığı biber salçası, domates salçası, antep fıstığı, kayısı, kozalak reçeli, sirke ürün grubunu geleneksel tarzda üreterek ve her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek özel ambalajlarla müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Hedefimiz, sadece ait olduğu yörede bulunabilen bölgesel ürünleri, mevsiminde ve doğal ortamında özenle seçilmiş taze hammaddeleri kullanarak tüketicinin damak tadına uygun geleneksel tariflerle üreterek müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır. İlerleyen dönemlerde hem kapasiteyi hem de sektörde tanınırlığımızı arttırarak sıçrayış yapmayı planlıyoruz. Sürekli yaptığımız çalışmalar ile sektörde yeniliklerine liderlik etmekte kararlıyız.

Kurucumuz Cihangir Yıldız'ın "Dünyanın var olması ile birlikte insanoğlunun 'Gıda' ile yaşadığı tarihsel evrenin günümüzde en zirve noktaya ulaşan yolculuğuna hizmet eden bir yapıtaşı olmayı istiyoruz" söylemiyle Barak Gıda yoluna emin adımlarla ilerlemektedir.


Fayda Soft® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.